Upadek

Fachowa pomoc prawna w dochodzeniu odszkodowań w wyniku upadku na nierównym, śliskim podłożu.

Kancelaria Prawna Meritum, jako specjalizująca się w dochodzeniu odszkodowań, wyróżnia się ogromnym doświadczeniem i licznymi sukcesami w sprawach odszkodowawczych za przewrócenia się na nierównym, śliskim podłożu, itp.

Świadczona przez Kancelarię Prawną Meritum pomoc prawna obejmuje tak etap postępowania likwidacyjnego (przedsądowego), jak i etap postępowania sądowego.

Kancelaria Prawna Meritum w ramach udzielanej przez siebie pomocy prawnej dokonuje także bezpłatnej analizy sprawy pod kątem dopuszczalności dochodzenia odszkodowania w wyniku upadku na nierównym, śliskim, itp.

Uwaga! Brak opłat wstępnych!

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych oraz nie obciążamy Klienta kosztami postępowania odszkodowawczego. Nasze jedyne wynagrodzenie to prowizja, od kwoty uzyskanego odszkodowania. Wynagrodzenie w formie prowizji od uzyskanego odszkodowania jest gwarancją, że dołożymy wszelkich starań, aby nasz klient uzyskał jak najwyższe należne odszkodowanie. Jeśli z jakichkolwiek przyczyn uzyskanie odszkodowania okaże się niemożliwe, Klient w stosunku do Nas nie ponosi żadnych kosztów.


P
R
O
M
O
C
J
A
x
promocja!
10%
rabatu na prowadzenie spraw spadkowychakceptuję regulamin

 

Z kodem zgłoś się do nas mailowo lub telefonicznie