Skip to content

Profesjonalne

porady prawne

Skontaktuj się z nami

Profesjonalne

porady prawne

Skontaktuj się z nami

Odszkodowania
komunikacyjne

Skup
odszkodowań

Odszkodowanie
za błąd medyczny

Odszkodowanie
po zmarłej osobie

Porady prawne

Odszkodowanie za wypadek
przy pracy

Odszkodowanie za naruszenie
dóbr osobistych

Opinie o Kancelarii Meritum

2024

„Z czystym sumieniem polecam Kancelarię Meritum! Z usług kancelarii skorzystałam po tym jak doznałam wypadku komunikacyjnego.
Obsługa na najwyższym poziomie, błyskawiczna odpowiedź na każdego maila. Bardzo dobra komunikacja z pracownikami, którzy udzielali szczegółowych odpowiedzi na każde pytanie. Sprawa została załatwiona bardzo szybko i w korzystny dla mnie sposób. Firma ubezpieczeniowa wypłaciła satysfakcjonujące odszkodowanie.
Wszystko można załatwić mailowo, bez wychodzenia z domu. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z kancelarią.”  źródło: google

„Jestem pod dużym wrażeniem sposobu prowadzenia powierzonej sprawy dotyczącej wypadku komunikacyjnego przez Kancelarię Meritum. Na każdym etapie prowadzenia mojej sprawy Kancelaria komunikowała się ze mną zarówno drogą mailową jak i telefonicznie, dzięki czemu na bieżąco byłem informowany o przebiegu sprawy, miałem poczucie „zaopiekowania” się losem mojego zdarzenia.
Sprawa zakończyła się pozytywnym rozstrzygnięciem przed sądem i wypłaconym odszkodowaniem przez Ubezpieczyciela.
Dziękuję za wsparcie i okazaną pomoc przez Panią Mecenas Ewelinę wraz z całym zespołem Kancelarii.”       źródło: google
 
„Dzięki firmie MERITUM wypłacono mi znaczące zadośćuczynienie oraz zwrócono wszystkie należyte koszty. Współpraca była przejrzysta oraz z obustronnym zaufaniem. Godna polecenia.”   źródło: google
 
„Kancelaria „Meritum” zasługuje na moje pełne uznanie.
Ich oferta była nie tylko jedną z najwyższych stawek rekompensaty za szkodę OC, ale także cechowała się minimalną ilością dokumentów do wypełnienia, co wyróżniało ich spośród konkurencji…
Profesjonalne podejście pracowników sprawiło, że cały proces był niezwykle sprawny. Co więcej, doceniłem również podejście pracowników Kancelarii, którzy byli bardzo pomocni, ale jednocześnie nie narzucali się zbytnio.
W odróżnieniu od konkurencji, nie czułem się zasypywany natrętnymi telefonami czy mailami, co bardzo doceniam. Gorąco polecam „Meritum” każdemu poszukującemu skutecznej obsługi prawnej. 🙂 ” źródło: google
 
„Z całego serca polecamy. Korzystaliśmy z usług Kancelarii prawnej „MERITUM” w zakresie odkupienia zaniżonej szkody komunikacyjnej z OC sprawcy. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Miła, rzetelna obsługa. Minimum dokumentów, ale wszystko jasne i czytelne. Niezmiernie się cieszymy, że do obsługi naszej sprawy wybraliśmy właśnie tę Kancelarię. „ źródło: google
 
„Wydawało się, że jestem w „sytuacji bez wyjścia” i nie odzyskam pieniędzy jako poszkodowany (spór z ubezpieczalnią), a jednak Pani Mecenas wróciła do mnie z bardzo dobrą wiadomością i jestem w pełni usatysfakcjonowany.
Polecam serdecznie współpracę z Kancelarią.”  źródło: google
 
„Trafiłem do kancelarii bo szukałem pomocy w uzyskaniu dopłaty do odszkodowania po wypadku komunikacyjnym. Szukałem po różnych firmach a jest ich naprawdę sporo ale zdecydowałem się zaufać właśnie tej gdyż miała bardzo dużo pozytywnych opinii i była z mojego miasta. Napisałem maila o co mi chodzi i nie wychodząc z domu za pomocom kilku maili udało się praktycznie podwoić wypłatę od ubezpieczyciela. Szybko, przejrzyście, wygodnie, profesjonalnie a przede wszystkim skutecznie. Będę polecał dalej!! ” źródło: google
 
„Zostalem poszkodowany w wypadku komunikacyjnym, ubezpieczyciel sprawcy zaoferowal razaco niskie odszkodowanie co spowodowalo ze zdecydowalem sie oddac sprawe kancelarii specjalizujacej sie w tej tematyce. Z trzech „topowych” kancelarii wymienianych na roznych stronach na moje zapytanie odpowiedzialy dwie – Meritum i konkurencja. Z tym ze jedynie Meritum podjelo sie prowadzenia sprawy, druga kancelaria po rozmowie okreslila sprawe jako niewarta uwagi.
Kancelaria Meritum zaoferowala nie tylko pomoc w dochodzeniu odszkodowania, ale rowniez reprezentacje w sadzie przeciwko sprawcy. Calosc procesu (sprawa w sadzie plus kwestia odszkodowania) poprowadzone zostala w sposob niezwykle profesjonalny, rzetelny, i mozliwie nieangazujacy dla mnie – osoby nie majacej kompletnie pojecia w kwestiach prawnych. Bylem za to na biezaco informowany o postepach, i na kazde pytanie otrzymywalem wyczerpujaca odpowiedz.
Sprawa sadowa przeciwko sprawcy zakonczyla sie wyrokiem w pelni na moja korzysc. Ubezpieczyciel probowal podwazyc odniesione (i udokumentowane) przeze mnie obrazenia powolujac komisje lekarska skladajaca sie z jednego lekarza. Przebieg komisji nadawalby sie jako scenariusz do filmu Barei… ale kancelaria Meritum byla rowniez gotowa na taki obrot sprawy,w trakcie konsultacji zaproponowano mi.. podanie wielkiej ubezpieczeniowej korporacji do sadu. I tak tez zrobilismy ! Efekt – sumaryczna kwota uzyskanych odszkodowan przekroczyla KILKADZIESIAT RAZY kwote poczatkowo oferowana przez ubezpieczyciela.
Zdecydowanie polecam uslugi tej kancelarii !! „ źródło: google

2023

Kancelaria prawna Meritum wyróżnia się wysoką jakością usług w zakresie prawa odszkodowawczego, co jest możliwe dzięki wykwalifikowanemu zespołowi prawników, posiadającemu szeroką wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Kancelaria cechuje się profesjonalnym i rzetelnym podejściem do sprawy, a dokładne dokumentowanie procesu pozwala na osiągnięcie zadowalających wyników dla klientów. W moim przypadku współpraca z kancelarią przebiegła w sposób bardzo sprawny i, zakończona została wygraną sprawą o pozyskanie odszkodowania. co potwierdza skuteczność działań prawników. Jako klientka byłam zawsze dobrze informowana o postępach w sprawie, a pracownicy kancelarii byli zaangażowani w każdym etapie prowadzenia procesu. Z całą pewnością, kancelaria Meritum jest godnym zaufania partnerem w sprawach prawnych i zdecydowanie polecam jej usługi.  źródło: google
 
„Długo szukałam odpowiedniej kancelarii prawnej i cieszę się że trafiłam na Meritum w Łodzi. Jestem zadowolona z profesjonalnej obsługi i ciągłego kontaktu z firmą. Sprawa o odszkodowanie zakończyła się pozytywnie. Jestem bardzo zadowolona.
Polecam Kancelarie prawną Meritum.”  źródło: google
Alina
Styczeń 2023

2022

Pierwszy raz korzystałam z usług kancelarii prawnej i cieszę się, ze wybrałam Meritum w Łodzi.
Jestem zadowolona. Profesjonalna obsługa, stały kontakt mailowy i telefoniczny, kompetentni i kulturalni pracownicy. Sprawa o odszkodowanie zakończona powodzeniem.
Ocena pozytywna.
Jak najbardziej polecam usługi prawne Kancelarii Meritum w Łodzi.
Urszula
Grudzień 2022.  źródło: google
 
Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Kancelarią Prawną Meritum. Jako motocyklista jestem wdzięczny za pomoc w uzyskaniu korzystnej kwoty odszkodowania z wypadku komunikacyjnego. Fachowa i profesjonalna oraz miła obsługa na każdym szczeblu sprawy. Wzorowy kontakt mailowy i telefoniczny, minimum formalności. Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.  źródło: google

2020

Miałem szczęście że polecono mi tą kancelarię !!! Bardzo profesjonalna obsługa ! Odszkodowanie wypłacone w krótkim terminie . Jeszcze ile ??? tego się nie spodziewałem. Jestem bardzo zadowolony. Polecam !!! Polecam!!! Polecam!!!
Moje zadowolenie jest poparte tym że wcześniej byłem w innej kancelarii (która jest wyżej w tym rankingu) zwodzono mnie ponad półtora roku i nic! naprawdę tam byłem tylko przedmiotem!
Dlatego należy podkreślić że z każda osoba która ze mną rozmawiała w Kancelarii „MERITUM” emanuje empatią i dużym zasobem wiedzy prawniczej. Raz jeszcze z całą odpowiedzialnością POLECAM !!!”
czerwiec 2020
źródło: http://www.firmyodszkodowawcze.pl

2019

Nigdy nie korzystałam z usług żadnej kancelarii kiedy zdarzył się wypadek znajomy namówił mnie żebym poszła chociaż poradzić się w swojej sprawie .Tak też się stało, porada była bezpłatna w Meritum przekonano mnie do wystąpienia do sądu bardzo się denerwowałam ale dzięki rzetelnej pomocy i zaangażowaniu pracowników otrzymałam odszkodowanie. Zawsze mogłam zadzwonić dopytać także kontakt mailowy. Z czystym sumieniem polecam usługi kancelarii Meritum.”
Nina, czerwiec 2019
źródło: http://www.firmyodszkodowawcze.pl/meritum/
 
Kilka lat temu mieliśmy bardzo poważny wypadek samochodowy. Z sześciu firm i kancelarii wybraliśmy kancelarie MERITUM. W tej kancelarii nie ma obiecanek ,kłamstw ani kręcenia. MERITUM dla nas to kancelaria pomocna,rzetelna ,uczciwa i kompetentna. Takie sprawy są nieprzyjemne , smutne , tu trzeba cierpliwości , a ta kancelaria i jej szefowa pani Agnieszka doprowadziła sprawę synka ,żony i moją skomplikowaną do bardzo zadowalających i stuprocentowych efektów dla nas. Dla tej kancelarii ważna jest uczciwość , rzetelność i klient. Szefowa MERITUM dba , aby pomóc skrzywdzonemu człowiekowi…
Z tego złego co nas spotkało dobrze, że trafiłem na wizytówkę MERITUM. Z czystym sumieniem polecamy usługi tej kancelarii.”
Jarek, maj 2019
źródło: http://www.firmyodszkodowawcze.pl/meritum/
 
Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych firm odszkodowawczych na rynku. Cały zespół kancelarii jest bardzo kompetentny i pomocny – dzięki nim uzyskałam godne odszkodowanie z oc sprawcy. Ubezpieczyciel proponował mi śmieszną kwotę w drodze ugody, w Meritum przekonano mnie do wysępienia do sądu, gdzie uzyskałam kwotę kilkukrotnie wyższą! Z całego serca polecam.”
Monika, marzec 2019
źródło: http://www.firmyodszkodowawcze.pl/meritum/

2018

Ja korzystałam z usług tej renomowanej kancelarii, nie są to naciągacze jak niektóre tego typu firmy. Działają bardzo rzetelnie, umowa jest przejrzysta, a cała współpraca przebiegała bardzo w porządku. Oby wszystkie firmy działały w ten sposób!”
Karolina, kwiecień 2018
źródło: http://www.firmyodszkodowawcze.pl/meritum/

2016

Z Łodzi wyróżnia się kancelaria Meritum. Tamtejsi prawnicy są bardzo profesjonalni i uczciwi. Kontaktować się można na maila na biuro, telefonicznie czy osobiście na spotkaniu można uzyskać poradę bezpłatną w sprawie odszkodowania, jak dla mnie było to bardzo wygodnie dlatego serdecznie polecam.”
lipiec 2016
źródło: http://www.odzyskaj.info/
Miałem wypadek i dostałem niskie odszkodowanie. Zgłosiłem się najpierw po poradę, czy da się coś z tym zrobić i faktycznie jest ona bezpłatna i rzeczowa. Dzięki Meritum udało się wywalczyć więcej i jestem bardzo zadowolony z poziomu przeprowadzenia sprawy, dziękuję i polecam.”
maj 2016
źródło: http://ofachowcach.pl/
Zwróciliśmy się do kancelarii Meritum do Pani Agnieszki Mikołajczyk, z polecenia od zaufanych znajomych. Dobrą stroną tej kancelarii jest to, że bezpłatnie oceniają sprawy odszkodowawcze, poradzą bez ściemniania, czy jest szansa na sensowne poprowadzenie sprawy. Długo to wszystko trwało, ale najważniejsze, że udało się uzyskać odszkodowanie, za co jesteśmy wdzięczni i przekazujemy dalej pozytywną opinię.”
maj 2016
źródło: http://forum.gazeta.pl/

2015

Polecam Panią prawnik Agnieszkę Mikołajczyk w sprawie o odszkodowanie określonej jako trudna, został uzyskany dobry wynik. Profesjonalna, uczciwa i kulturalna obsługa. To była moja druga sprawa prowadzona w tej kancelarii, z obu jestem zadowolony. W razie kłopotów jak najwcześniej Szanowni Państwo kontaktujcie się z Tą kancelarią.”
marzec 2015
źródło: http://ofachowcach.pl/

2014

Wywalczyli mi duże odszkodowanie. Najpierw od ubezpieczyciela, a potem w sądzie. Walczyli o każdą złotówkę dla mnie. Dzięki temu dostałem kilkadziesiąt tysięcy za złamaną rękę. Bardzo uczciwa kancelaria. Wysłałem do nich koleżankę i też się wyśmienicie sprawdzili.”
czerwiec 2014
źródło: http://ofachowcach.pl/

2013

Kancelaria Meritum Agnieszka Mikołajczyk prowadziła moją sprawę o odszkodowanie za złamaną nogę, gdyż przewróciłam się na oblodzonym chodniku. Najpierw wywalczyli 15 tys. w postępowaniu z PZU, a potem jeszcze w sadzie ponad 80 tys. plus odsetki. Jestem bardzo zadowolona. Pani Mikołajczyk walczyła o każda złotówkę dla mnie. O wszystkim mnie informowała, nie obiecywała gruszek na wierzbie, A wywalczyła dużo więcej niż mogłabym sobie wymarzyć. Bardzo dziękuję. Polecam!!!”
luty 2013
źródło: http://ofachowcach.pl/

2012

Ja zawsze byłam zdania, że jednak lepiej iść do prawnika, by ocenił, czy warto i zrobił to porządnie. Tak jest w przypadku kancelarii Meritum. Zgłosiłam się do Agnieszki Mikołajczyk, bo została mi polecona przez koleżankę i ja też mogę spokojnie polecać dalej :)”
luty 2012
źródło: http://forum.pomorska.pl/

2011

Ja skorzystałam jednak z prawnika, bo samemu to jest ciężko coś ugrać. Polecam Ci kancelarię Meritum. Porada odszkodowawcza jest u nich bezpłatna, więc na spokojnie dowiesz się, czy jest sens korzystać z takich usług, wystarczy do nich zadzwonić lub napisać maila. Ja jestem zadowolona, wywalczyli dla mnie sporo.”
kwiecień 2011
źródło: http://www.finansesos.pl/

Skontaktuj się z nami

Wypełnij i wyślij do nas  Załącz pliki do wiadomości (maksymalnie 3 pliki, każdy do 5Mb)  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu uzyskania pomocy prawnej, informacji o ofercie współpracy oraz w celach kontaktowych. Administratorem danych jest Agnieszka Mikołajczyk prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk, Al. Kościuszki 71, 90 – 436 Łódź. Zostałem poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla uzyskania odpowiedzi na zadane pytanie. Zostałem pouczony o prawie dostępu do treści podanych przeze mnie danych, ich poprawiania i żądania ich usunięcia.

  Akceptuję regulamin

  biuro@meritumodszkodowania.pl

  Oddział w Łodzi:
  Tel. +42 636 40 00 | +48 512 437 566

  Oddział w Katowicach:
  Tel. +48 537 893 333

  biuro@meritumodszkodowania.pl

  Oddział w Łodzi:
  Tel. +42 636 40 00 | +48 512 437 566

  Oddział w Katowicach:
  Tel. +48 537 893 333

  Gdzie nas szukać w Łodzi?

  Adres kancelarii w Łodzi
  Al. Kościuszki 71 (parter)
  90-436 Łódź
  Kontakt
  Tel: +42 636 40 00 | +48 512 437 566
  biuro@meritumodszkodowania.pl

  Gdzie nas szukać w Katowicach?

  Adres kancelarii w Katowicach
  ul. Mickiewicza 29
  40-085 Katowice
  Kontakt
  Tel: +48 537 893 333
  biuro@meritumodszkodowania.pl

  Gdzie nas szukać w Łodzi?

  Adres kancelarii w Łodzi
  Al. Kościuszki 71 (parter)
  90-436 Łódź
  Kontakt
  Tel: +42 636 40 00
  +48 512 437 566
  biuro@meritumodszkodowania.pl

  Gdzie nas szukać w Katowicach?

  Adres kancelarii w Katowicach
  ul. Mickiewicza 29
  40-085 Katowice
  Kontakt
  Tel: +48 537 893 333
  biuro@meritumodszkodowania.pl

  2020 Kancelaria Prawna Meritum. All rights reserved.